Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto wybrać taxi, a nie Ubera czy Bolta?

Dlaczego warto wybrać taxi, a nie Ubera czy Bolta?

Popularne firmy świadczą usługi na polskim rynku stosunkowo od niedawna, jednak przez ogromny zasięg działań i formę zamawiania i płatności za przejazd za pomocą aplikacji, szybko zyskują nowych klientów, stanowiąc dużą konkurencję dla polskich firm taksówkarskich. Mimo swojej popularności usługi firmy Uber czy Bolt znacznie różnią od tradycyjnego taxi i pod wieloma względami nie dorównują mu poziomem.

Przejazdy taxi- większy komfort i bezpieczeństwo

Korzystanie z przejazdów Uberem czy Boltem, wymaga posiadania smartfona ze stałym dostępem do aplikacji połączonej z kontem bankowym. Jest to forma wykluczająca osoby starsze lub niekorzystające z telefonu, a stały dostęp do karty kredytowej stanowi poważne ryzyko dla danych finansowych i nadużyć ze strony cyberprzestępców. Korzystanie z przejazdów tradycyjną taksówką nie wymaga stałego dostępu do Internetu i konta bankowego. W taksówce istnieje możliwość płatności zarówno kartą jak i gotówką, co nie wyklucza klientów niekorzystających z elektronicznej formy płatności.

Tradycyjne taxi zapewnia swoim klientom większą elastyczność przejazdu i planowania podróży. Niezwykle istotną kwestią jest również ubezpieczenie pasażera w czasie podróży, w razie wypadku i poniesienia strat. Uber i Bolt nie gwarantują ubezpieczenia swoim klientom, dlatego jeżeli pasażer zostanie poszkodowany w wypadku, nie może liczyć na odszkodowanie. Natomiast przejazdy taksówką są objęte ubezpieczeniem OC. Ponadto oferta Ubera i Bolta dostępna jest tylko w dużych miastach, wykluczając mniejsze miejscowości. Usługi  korporacji taksówkarskiej w Bydgoszczy i okolicach gwarantują swoim pasażerom bezpieczny transport przez doświadczonych kierowców.

Zakres i jakość świadczonych usług

Tradycyjne firmy taksówkarskie często oprócz przewozu osób świadczą jeszcze szereg innych przydatnych usług, m.in. przewóz bagaży i przesyłek zarówno tych podręcznych jak i wielkogabarytowych. Taka oferta jest idealnym rozwiązaniem podczas przeprowadzki, podróży, lub konieczności dostarczenia przesyłki czy prezentu w konkretne miejsce. Ponadto oferta taxi jest przyjazna dla przewozu zwierząt, a także obejmuje dowóz drobnych, niespożywczych zakupów, kwiatów, czy innych przedmiotów. Taksówkę z kierowcą można wynająć również do obsługi imprez okolicznościowych. Tak rozbudowana oferta dostępna jest w korporacji taksówkarskiej Komfort Radio Taxi, która świadczy wysokiej jakości usługi transportowe na terenie Bydgoszczy.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy